Január 27

Dokumentum:
Download this file (Előterj. a helyi közművelődési feladatok ellátásáról szóló önkormányzati rendelet módosítására.pdf)Előterj. a helyi közművelődési feladatok ellátásáról szóló önkormányzati rendelet módosítására.pdf[ ]233 kB
Download this file (Előterj. a helyi közművelődési feladatok ellátáshoz kapcsolódó éves szolgáltatási terv elfogdására.pdf)Előterj. a helyi közművelődési feladatok ellátáshoz kapcsolódó éves szolgáltatási terv elfogdására.pdf[ ]222 kB
Download this file (Előterj. a MFP. keretében  Önk.temetők infrastrukturális fejlesztésére kiírst pályázathoz tört.csat..pdf)Előterj. a MFP. keretében Önk.temetők infrastrukturális fejlesztésére kiírst pályázathoz tört.csat..pdf[ ]174 kB
Download this file (Előterj. a MFP.keretében Közösségszervezéshez kapcs.eszközbeszerzés és közösségszervező bértámogatása című alprogramra kiírt pály.tört.részvételre.pdf)Előterj. a MFP.keretében Közösségszervezéshez kapcs.eszközbeszerzés és közösségszervező bértámogatása című alprogramra kiírt pály.tört.részvételre.pdf[ ]231 kB
Download this file (Előterj. a MFP.keretében Út, híd, kereékpárfogrgalmi létesítmény, vízelvezető rendszer építésérefelújítására kiírt pályázathoz tört.csat..pdf)Előterj. a MFP.keretében Út, híd, kereékpárfogrgalmi létesítmény, vízelvezető rendszer építésérefelújítására kiírt pályázathoz tört.csat..pdf[ ]189 kB
Download this file (Előterj. az alpolgármester tiszteletdíjának, költségtérítésének megállapítására.pdf)Előterj. az alpolgármester tiszteletdíjának, költségtérítésének megállapítására.pdf[ ]193 kB
Download this file (Előterj.MFP.keretében Közösségi terek fejlesztése című alprogramra kiírt pályázaton tört. részvételre.pdf)Előterj.MFP.keretében Közösségi terek fejlesztése című alprogramra kiírt pályázaton tört. részvételre.pdf[ ]229 kB
Download this file (Előterjesztés a bölcsődei feladatok ellátása érdekében a tornyospálcai Ref.Egyházközséggel megkötött feladat-ellátási szerz.mód..pdf)Előterjesztés a bölcsődei feladatok ellátása érdekében a tornyospálcai Ref.Egyházközséggel megkötött feladat-ellátási szerz.mód..pdf[ ]108 kB
Download this file (Előterjesztés a MFP . keretében Kommunális eszköz beszerzése című alprogramra kiírt pály.tört.részvételre.pdf)Előterjesztés a MFP . keretében Kommunális eszköz beszerzése című alprogramra kiírt pály.tört.részvételre.pdf[ ]228 kB
Download this file (Előterjesztés a MFP.keretében az Önk.tul.lévő ingatlanok fejlesztése alprogramra kiírt,MFP-ÖTIK20224.kódszámú, orvosi rendelők fejlesztése, építée című pályázat benyújtására.pdf)Előterjesztés a MFP.keretében az Önk.tul.lévő ingatlanok fejlesztése alprogramra kiírt,MFP-ÖTIK20224.kódszámú, orvosi rendelők fejlesztése, építée című pályázat benyújtására.pdf[ ]225 kB
Download this file (Előterjesztés a Vásárosnaményi Közös Önk.Hivatalban foglalkoztatottak munka- és ügyfélfogadás rendjéről szóló rend.vél..pdf)Előterjesztés a Vásárosnaményi Közös Önk.Hivatalban foglalkoztatottak munka- és ügyfélfogadás rendjéről szóló rend.vél..pdf[ ]128 kB
Download this file (Előterjesztés a Vásárosnaményi Rendőrkapitányság ezető kinevezésének véleményezésére.pdf)Előterjesztés a Vásárosnaményi Rendőrkapitányság ezető kinevezésének véleményezésére.pdf[ ]125 kB
Download this file (Előterjesztés Olcsva Község Önkormányzatának Szervezeti és Működési Szabályzatáróló szóló 8_2021.(VIII.18.) önk.rend.módosítására..pdf)Előterjesztés Olcsva Község Önkormányzatának Szervezeti és Működési Szabályzatáróló szóló 8_2021.(VIII.18.) önk.rend.módosítására..pdf[ ]288 kB
Download this file (Előterjsztés a polgármester illetményének,költségtérítésnek megállapítására.pdf)Előterjsztés a polgármester illetményének,költségtérítésnek megállapítására.pdf[ ]163 kB
Download this file (Jegyzőkönyv a Képviselő-testület 2022.01. 27-ei üléséről.pdf)Jegyzőkönyv a Képviselő-testület 2022.01. 27-ei üléséről.pdf[ ]1037 kB
Download this file (Meghívó a Képviselő-testület 2022.01.27-ei rendes ülésére.pdf)Meghívó a Képviselő-testület 2022.01.27-ei rendes ülésére.pdf[ ]90 kB